Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů, Ostrava

Pozice:
Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů
Zaměstnavatel:
Traťová strojní společnost, a.s.
IČO:
04946685
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

Co budete dělat
Obsluha stavebních strojů. Práce v lesních oborách, na rybnících, vhodná pro milovníky přírody

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
1) Vyučení v oboru - opravář/mechanik lesních a zemědělských strojů, zahradník, pěstitel nebo v jiném příbuzném oboru.
2) ŘP sk.: B, C, E, T, s praxí.

Výhodou bude, pokud budete umět
Praxe v lesnictví a zahradnictví vítána.
Praxe v obsluze stavebních strojů a strojní průkaz na kolové nakládače - výhodou.
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost, flexibilita.

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
- závodní stravování,
- zaměstnání v kmenovém stavu,
- práci ve stabilní společnosti,
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Vhodné i pro absolventy

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Patricie Korytářová
Telefon:
602 552 068
Počet zobrazení inzerátu:
199×